lider branży

OSK TALAR - ośrodek szkolenia kierowców - Garwolin

Badania psychologiczne, Badania psychologiczne, Kursy, szkolenia, Nauka, Nauka jazdy

0 opinii

Ocena 0 na 5

Słowa kluczowe

#badania kierowców #jazdy doszkalające #medycyna pracy #nauka jazdy #osk #osk talar #ośrodek szkolenia kierowców #pracownia psychologiczna #prawo jazdy #szkoła jazdy

Wyślij wiadomość

Opis działalności

Szkolimy przyszłych kierowców w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy: AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D W ofercie również kurs na przewóz osób/ rzeczy. szkolenia okresowe kwalifikacje wstępne kwalifikacje wstępne przyspieszone kwalifikacje uzupełniające Na miejscu dysponujemy pracownią psychologiczną. Przeprowadzamy badania kierowców, operatorów maszyn i wózków widłowych. NOWOŚĆ!! Poszerzyliśmy naszą ofertę o LEKARZA MEDYCYNY PRACY. Badania lekarskie dla uczniów - szkół średnich wszystkie kategorie AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D. badania operatorów wózków widłowych badania profilaktyczne do pracy ( wstępne i okresowe) badania kierowców zawodowych, pojazdów służbowych, pojazdów uprzywilejowanych oraz kandydatów na kierowców badania osób pracujących na wysokościach Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Oferujemy: wykwalifikowaną kadrę instruktorów materiały szkoleniowe gratis wzorcowy plac manewrowy dojazd do kursanta jazdy trasami egzaminacyjnymi szkolenie na pojazdach identycznych jak na egzaminie państwowym oraz co najważniejsze – wysoką zdawalność ! możliwość wykonania badania lekarskiego na miejscu Szkolenia teoretyczne (godzina szkolenia = 45min) Odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 15:00 w sali wykładowej przy ulicy Kościuszki 52/6. Szkolenia praktyczne odbywają się w dogodnych dla kursanta terminach, w ruchu drogowym oraz na placu manewrowym znajdującym się w Głoskowie. (godzina szkolenia praktycznego = 60 minut) Przypominamy, że od 19.01.2013 r. obowiązuje nowy sposób zapisu na kurs prawa jazdy. Aby zapisać się na kurs należy: 1. Skontaktować się z OSK TALAR. 2. Kursant zobowiązany jest złożyć w starostwie właściwym ze względu na miejsce zamieszkania komplet następujących dokumentów: wniosek o wydanie prawa jazdy orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami fotografię – wyraźną i aktualną o wymiarach 3.5x4.5 cm kserokopię prawa jazdy (jeżeli posiada) dowód osobisty lub inny dokument umożliwiający potwierdzenie tożsamości pisemną zgodę rodziców (jeśli kursant nie ukończył 18-ego roku życia). 3. Na podstawie powyższych dokumentów organ generuje PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ (PKK) 4. Kopie PKK należy złożyć w OSK TALAR. Kadrę instruktorów tworzą: Tomasz Talar Dariusz Frelek Mariusz Talar Waldemar Grzegrzółka Piotr Bednarczyk Marek Tobiasz Aneta Talar Zapraszamy na jazdy doszkalające! Jazdy doszkalające skierowane są do osób, które ukończyły kurs prawa jazdy w innym ośrodku lub są spoza Garwolina. Jeśli chcesz poznać topografię miasta, trasy egzaminacyjne oraz ewentualne pułapki, jakie możesz poznać, to czekamy na Twoje zgłoszenie Szkolenie prowadzimy na samochodach: Opel Corsa D, Opel Corsa E oraz Hyundai i20.

Wystaw opinię firmie OSK TALAR – ośrodek szkolenia kierowców – Garwolin